Почетна / Телевизија / Видео | ТВ 24 и „Фан Пит“ на прилепски карневал и на проба кај Лозано

Видео | ТВ 24 и „Фан Пит“ на прилепски карневал и на проба кај Лозано

Оваа недела, 17 март, во 17 часот на ТВ 24 ќе се прикажува ново издание од “Фан Пит”. Тимот на емисијата овојпат во Прилеп на карневал и на простување. Меѓу другото, и на пробите на Влатко Лозаноски пред големиот концерт на 23ти во Скопје. Како се подготвува Лозано, а што воедно ќе каже Ѓорѓе Давид за турбо фолкот? Гледаме во “Фан Пит” на ТВ 24 :

ФАН ПИТ во недела

Gepostet von Телевизија 24 am Samstag, 16. März 2019

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Левица за Телма: Oстанете да тонете во малициозност и аматеризам

Жесток допис на претседателот на политичката партија Левица, Димитар Апасиев до ТВ Телма, а кој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!