Почетна / Телевизија / Видео | ТВ 24 и „Фан Пит“ на прилепски карневал и на проба кај Лозано

Видео | ТВ 24 и „Фан Пит“ на прилепски карневал и на проба кај Лозано

Оваа недела, 17 март, во 17 часот на ТВ 24 ќе се прикажува ново издание од “Фан Пит”. Тимот на емисијата овојпат во Прилеп на карневал и на простување. Меѓу другото, и на пробите на Влатко Лозаноски пред големиот концерт на 23ти во Скопје. Како се подготвува Лозано, а што воедно ќе каже Ѓорѓе Давид за турбо фолкот? Гледаме во “Фан Пит” на ТВ 24 :

ФАН ПИТ во недела

Gepostet von Телевизија 24 am Samstag, 16. März 2019

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!