Почетна / Сапуници / Видео | Погледнете ја најавата за „Суровиот град“ на Сител

Видео | Погледнете ја најавата за „Суровиот град“ на Сител

Како што веќе објавивме, следува нова играна серија наскоро на Сител. “Суровиот град” е името на оваа модерна вечерна драма полна со многу адреналин, скандали и пресврти од кои и запира здивот.

Патешествие за една мајка која со нејзините деца се сели во големиот град. Од малото место во големиот Истанбул. Од тивкото маало во бурната метропола. Од родното огниште во суровиот град.

Бидете со ТВ Пакет и очекувајте ги ексклузивните детали за содржината и термините на емитување на оваа нова бајка за новата страст од Ориентот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа ќе ја репризира Шехерезад во ударен термин од 20 часот

“1001 ноќ” е турска романтична теленовела која со голем успех се прикажуваше во латиноамериканските земји, …

error: Содржината е заштитена!