Почетна / Телевизија / Телекабел ги врати ХРТ 1 и Раи Уно во својата телевизиска понуда

Телекабел ги врати ХРТ 1 и Раи Уно во својата телевизиска понуда

На радост на многумина од корисниците на Телекабел, кабловскиот оператор ги врати во понудата омилениот хрватски и гламурозниот италијански канал.

Истите ги имате на старото место, и нема потреба од меморирање или скенирање на каналите. Со почит, Телекабел. – известуваат од операторот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почнува мониторингот на медиумското известување за изборите

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги од утре започнува со мониторинг на изборното медиумско …

error: Содржината е заштитена!