Почетна / МК Сцена / Видео | Каролина и Лозано со празнична изведба на „Километри“

Видео | Каролина и Лозано со празнична изведба на „Километри“

Најголемиот хит на Лозано доби празничен препев од мега брендот Каролина во друштво на Лозано. Македонската радиотелевизија сними новогодишно шоу на гига ѕвездата во кое гостување зедоа незините пријатели од естрадата, секако одбрани ѕвезди со нивните најголеми хитови.

Како звучи “Километри” во изведба на Лозано и Каролина, слушнете во продолжение и уживајте. Ѕвездите на едно место.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Македонката во IDJ Show „растури“ со изведбата на „Зајди, зајди“

Младата пејачка Барбара Поповиќ, која има охридско потекло, водушеви со изведбата на песната „Зајди, зајди“ …

error: Содржината е заштитена!