Почетна / Забава / Видео | Секси водителот Стефан започна со Карпул Караоке на Youtube

Видео | Секси водителот Стефан започна со Карпул Караоке на Youtube

Еден од најистакнатите и најсексипилни млади водители во Македонија од оваа сезона го следиме во утринската програма на ТВ Алфа, пренесувајќи ни ги сите интересни и важни сервисни информации од земјава и светот.

Покрај овој телевизиски ангажман, младиот Стефан Лазаров ветува нешто сосема ново – многу интересни и откачени видеа на Јутјуб во кои ќе ги гледаме естрадните личности во кола кај него. Смеа, забава, хумор, предизвици … следете го Стефан Лазаров во неговото ново ‘лудо’ шоу на Јутјуб.

Во продолжение погледнете ја првата емисија, во која Стефан се возеше со Лина Пејовска :

Дани | ТВ Пакет 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Бунтовниците“ се враќаат со нова песна и виртуелен концерт

Фановите на „Бунтовниците“ се воодушевени од изненадувањето што им го приредија нивните миленици. Beќе поминеа …

error: Содржината е заштитена!