Почетна / Живот / Видео | Возбуден гледач до Алфа: Јас ве сакам и ќе ве сакам

Видео | Возбуден гледач до Алфа: Јас ве сакам и ќе ве сакам

Во утринската програма на Алфа, како што пренесува Gledy, еден гледач беше видно возбуден и се расплака што по долги месечи, конечно се вклучил во програмата во живо. Не можеше да ги крие своите емоции, па со голема гордост се обрати до водителите на Алфа :

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тажна вест | Почина Љубисав Иванов – Ѕинго, првиот човек на Силекс

Во 84та година од животот почина Љубисав Иванов – Ѕинго, поранешен претседател на Фудбалскиот Сојуз …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!