Почетна / Живот / Видео | Колку ми е криво за Заев и Мицкоски во изолација, еве и Гоце

Видео | Колку ми е криво за Заев и Мицкоски во изолација, еве и Гоце

Познатата гледачка од контактните емисии на македонските телевизии повторно со хит јавување, овојпат во утринската на Канал 5 телевизија. Славица со свој осврт за заразувањето на уредникот на Канал 5 со корона, за општата ситуација со земјата и останати итн. Мора да признаеме, вакво темпо на зборување ретко кој може да прати :

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Филхармонија со израелската виолончелистка Даниеле Акта

Филхармонија во четврток на 17ти септември 2020 година (20 часот) ќе одржи симфониски концерт на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!