Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Анета Молика отворено за разводот и неверството

Видео | Анета Молика отворено за разводот и неверството

Фолк-пејачката Анета Мицевска по дваесет и две години брак со музичарот Џими Мицевски, се разведува беше топ вест изминaтиот период низ медиумите. Заедно ја имаат ќерката Моника, која студира и живее во Германија. Анета му беше втора сопруга на Џими, а тој пак, од претходниот брак има син кој е исто така музичар.

Инаку, Анета и Џими важеа за складен и хармоничен пар, но очигледно решиле дека е најдобро да донесат една ваква тешка одлука и да започнат нова фаза во нивните животи. Се плетаеа разни приказни, чаршијата зборуваше, а тие молчеа. Во единствениот естраден магазин “Бекстејџ” гостинка беше Анета, каде си ја отвори душата, и стави крај на сите шпекулации, во видеото погледнете што се кажа:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!