Почетна / Серии / Порано лето со Ник Слотер – сега нема лето на МТВ без „Акватим“

Порано лето со Ник Слотер – сега нема лето на МТВ без „Акватим“

 

Од понеделник до петок во 13.30 часот, реприза на “Aquateam”

 

Тинејџерската серија “Аква Тим” повторно и ова лето со гледачите на Прва. Покрај репризите на серијата “Куќа од карти”, македонските народни приказни, детската домашна продукција со Петко, следува уште една реприза – тин серијата “Аква Тим”. Главните улоги ги толкуваат Rachael Whitzman, Emily Chisholm, Joseph Huyer Upton.

 


 

Неколку деца ќе се соочат со најголемите авантури во морските длабочини, но и со најопасните животни кои демнеат таму долу, во длабочините.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Документарната серија „Предатори од Карпатите“ на МРТ 1

Во документарната серија „Предатори од Карпатите“ ќе навлеземе длабоко во суровиот европски пејсаж кадешто човекот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!