Почетна / МК Сцена / Светската музичарка Соник објави фотографија со битолчанец

Светската музичарка Соник објави фотографија со битолчанец

 

Светската музичка сензација, Соник на својот Фејсбук профил објави фотографија со битолчанец.

 

 

Фотографијата ја направила при својот престој во Битола за време на манифестацијата „Бит Фест 2017“.

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина: Драги мои, честит Денот на независноста на Македонија!

Мега ѕвездата Каролина Гочева со честитки за големиот ден, денот на независноста на Македонија. Нејзината …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!