Почетна / МК Сцена / Светската музичарка Соник објави фотографија со битолчанец

Светската музичарка Соник објави фотографија со битолчанец

 

Светската музичка сензација, Соник на својот Фејсбук профил објави фотографија со битолчанец.

 

 

Фотографијата ја направила при својот престој во Битола за време на манифестацијата „Бит Фест 2017“.

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 и учениците ја преработија „Корона, чао!“ на знаковен јазик

Телевизија 24 со задоволство ги претстави учениците од четвртото ниво на школата за знаковен јазик …

error: Содржината е заштитена!