Почетна / Серии / Вечерва по „Топ тема“, Телма телевизија пушти укината серија од NBC

Вечерва по „Топ тема“, Телма телевизија пушти укината серија од NBC

 

“Crossbones” со Џон Малкович на Телма

 

Вечерва, 4 септември, на Телма телевизија започна нова сезона од политичко дебатната емисија “Топ тема” во која актуелни ќе бидат престојните локални избори и предложените кандидати за градоначалници. Веднаш по емисијата, во 20.30 часот, започна емитување на американската серија “Црнобрадиот”.

 

 

Се работи за серија емитувана на NBC во 9 продолженија, која беше укината од страна на американскиот тв канал и последните две епизоди не беа емитувани во редовната програмска шема на NBC, туку отпосле. “Црнобрадиот” го прати животот на пиратот Едвард Црнобрадиот.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Оваа есен на Телма ја следиме крими серијата за мексиканските „Наркоси“

Po Колумбија, продуцентите на “Наркос” се преселија во Мексико. Како започна и како се развиваше …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!