Почетна / Телевизија / Снеже Велков се враќа на малите екрани со новата емисија на ТВ 24

Снеже Велков се враќа на малите екрани со новата емисија на ТВ 24

Секоја среда во 19 часот на ТВ 24 ќе се емитува новиот формат на емисија “ВИП на еден ден”. Водителската улога и припадна на Снеже Велков, која неколку години не ја следиме на телевизиските екрани, а ова е нејзино повторно враќање по последните ангажмани со “Бекстејџ” и музичките шоуа на Сител телевизија.

ВИП на еден ден | Промо | ТВ24

НАСКОРО НА ТВ24#promo #промо

Posted by Gledy on Saturday, 13 October 2018

 

“ВИП на еден ден” е емисија од хуман карактер преку која повторно ќе се вратат насмевките на луѓето. Емисијата ќе помогне на беспомошните, на оние на кои им е потребна помош, на оние на кои им недостасува промена и на тој начин ќе им го разубави и подобри животот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

error: Содржината е заштитена!