Почетна / Телевизија / Сашко Коцев ќе го „скрши“ мразот во новата сезона кај Костиќ

Сашко Коцев ќе го „скрши“ мразот во новата сезона кај Костиќ

Од недела (14 октомври) во 21.15 часот на ТВ 24 започнува втората сезона од вечерната емисија “Б со точка”. Гостин во првата емисија од втората сезона на Драган Костиќ ќе му биде Сашко Коцев кој ќе открие дали брзината во менување бебешки пелени е една од скриените негови супермоќи ?

Не го пропуштајте стартот на втората сезона, каде легендарниот Сашко Коцев ќе го “скрши мразот”‼‼

Не го пропуштајте стартот на втората сезона, каде легендарниот Сашко Коцев ќе го “скрши мразот”‼‼ Заедно со неговите гости – "изненадувања"!Дали брзината во менување бебешки пелени е една од скриените супермоќи на урнебесниот Сашко Коцев?Почнува сезона 2 на “лектирата за сите генерации” – нови приказни и нови личности во едно поинакво светло! Б со точка, ТВ емисија за целото семејство 🔊🔊🔊Недела 14 октомври од 20:45 на Телевизија 24

Posted by Б со точка – Tv Show on Tuesday, 9 October 2018

Почнува сезона 2 на “лектирата за сите генерации” – нови приказни и нови личности во едно поинакво светло!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интервју со Владимир Кличко во централните вести на Канал 5

Денес (29. април) во Вестите во 18 часот на Канал 5 гледајте ексклузивно интервју со …

error: Содржината е заштитена!