Почетна / Филм / Шерон Стоун во драмата „Running wild”на Телма во недела на 18-ти

Шерон Стоун во драмата „Running wild”на Телма во недела на 18-ти

Недела навечер на Телма, веднаш по “Код” ќе се прикажува американската драма “Нескротливи” со Шерон Стоун, Томи Фланаган и Кристина Мур.

Стела Дејвис е вдовица која го спасува својот ранч, работејќи со осуденици на рехабилитација. Стадо диви коњи залутале на нејзиниот имот кои треба да бидат припитомени.

Стела мора да се бори со предрасудите, алчноста, бирократијата и суетата (вклучувајќи ја и нејзината) за конечно да разбере дека нема подобар лек за несреќата од помагањето на друго живо суштество.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Данската историска романса „Кралска афера“ на 14 јуни на Телма

Во 1767 година, британската принцеза Каролин е венчана за лудиот крал на Данска, Кристијан VII. …

error: Содржината е заштитена!