Почетна / Филм / Семејната авантура за кучето херој на Водици на Телма во 10 наутро

Семејната авантура за кучето херој на Водици на Телма во 10 наутро

Маламутот од Алјаска, Чинук мора да го води слепиот бродоломник низ дивината, додека додека децата на неговата сестра ќе започнат сопствена спасувачка мисија. “Против дивината – патување дома”, филм од 2021 година премиерно на Телма на 19 јануари во 10 часот наутро.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!