Почетна / Uncategorized / Сабота на Сител, по финалето на „Гранд“ следува акција со Стивен Сегал

Сабота на Сител, по финалето на „Гранд“ следува акција со Стивен Сегал

Стивен Сегал во “A dangerous man” (2009), сабота (24 јуни) по полноќ на Сител

Откако ќе ја отслужи 6-годишната казна затвор за криминал што не го извршил, Шејн (Стивен Сегал) ќе биде пуштен на слобода со официјално извинување од државата Аризона.

Веднаш по излегувањето од затвор, Шејн ќе биде сведок на пресметката на кинеското подземје и киднапирањето на една млада девојка. Единствен начин да се спаси е да соработува со руската мафија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ексклузивно на МТВ 1 телевизиска премиера на „Кајмак“

Најновиот филм на Милчо Манчевски „Кајмак“ оваа недела ќе се емитува на Првиот канал на …

error: Содржината е заштитена!