Почетна / Сапуници / Фото | Протагонистите од „Ветување“ со план за свадба во 2021 година
Романса и нежност, секоја вечер на Канал 5

Фото | Протагонистите од „Ветување“ со план за свадба во 2021 година

Како што веќе пишувавме, Озге Јениз (27) и Ѓокберг Демирчи (31), инаку главните протагонисти на турската сапуница “Ветување” се и приватно во врска.

Од неодамна, ѕвездите на “Ветување” се и свршени, а 2021 година планираат свадба.

Новогодишната ноќ ја прославија во заедничкиот дом.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тежок удар за Џан – комедијата за „Романтичарот“ укината во Италија

Tежок удар за популарниот романтичар, Џан Јаман. Серијата “Erkenci Kuş” која го направи ѕвезда во …

error: Содржината е заштитена!