Почетна / Сапуници / Фото | Емир и Рејхан од серијата „Ветување“ и приватно во врска

Фото | Емир и Рејхан од серијата „Ветување“ и приватно во врска

Озге Јениз (27) и Ѓокберг Демирчи (31) се главните протагонисти на турската сапуница “Ветување”, која се емитува на Канал 5 телевизија од понеделник до петок во вечерните часови.

Освен во серијата, тие двајцата се заедно и во реалниот живот.

Двојката не ја крие својата врска и често објавува заендички фотографии на социјалните мрежи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Италијанката го изневери Романтичарот со директорот на „Рома“

Турскиот актер, кој се стекна со светска слава преку својата улога во хит комедијата „Романтичарот“ …

error: Содржината е заштитена!