Почетна / Сапуници / Фото | Емир и Рејхан од серијата „Ветување“ и приватно во врска

Фото | Емир и Рејхан од серијата „Ветување“ и приватно во врска

Озге Јениз (27) и Ѓокберг Демирчи (31) се главните протагонисти на турската сапуница “Ветување”, која се емитува на Канал 5 телевизија од понеделник до петок во вечерните часови.

Освен во серијата, тие двајцата се заедно и во реалниот живот.

Двојката не ја крие својата врска и често објавува заендички фотографии на социјалните мрежи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Турската сапуница „Грешници” обновена и за следна сезона

Маратонската турска сапуница “Грешници” доби зелено светло за нова трета сезона. Хира и Орхун продолжуваат …

error: Содржината е заштитена!