Почетна / Телевизија / Што откриваат Огнен и Велков во новата сезона од „Живот со стил“?

Што откриваат Огнен и Велков во новата сезона од „Живот со стил“?

Овој четврток, 8 ноември, во 22.45 часот ќе проследите нова емисија од новата сезона на ток шоуто “Живот со стил” на ТВ 24. Гости на Елена Стефановска ќе бидат водителите Огнен Јаневски и Снеже Велков, која од неодамна се врати на тв екраните со нов проект од хуманитарен карактер.

Проследете ја најавата во продолжение :

Најава за емисијата „Живот со стил“ на Elena Stefanovska, во која и' бевме гости со Velkov Sneze. Ако немате што друго да правите – гледајте не' в четврток од 22:45 часот. <3 Многу се смеевме. 😀

Gepostet von Ognen Janeski am Dienstag, 6. November 2018

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Репризи на народни приказни пополнуваат термини на Алфа

Вести, политички емисии и дебати. Во тоа се состои во главно програмата на телевизија Алфа. …

error: Содржината е заштитена!