Почетна / Сапуници / Новата „Game of thrones“ – епски феномен ексклузивно на Сител

Новата „Game of thrones“ – епски феномен ексклузивно на Сител

“Game of Thrones” e eдна од оние ретки ТВ серии во кои фантастичниот свет има неверојатна сценографија, преполна со џинови, зомбија и змејови. Специјални ефекти кои делуваат совршено и кои направија серијата да стане вистински феномен во светски рамки.

Култната и планетарно популарна серија стана инспирација и за други светски продукции кои решија да создадат подеднакво квалитетно парче серија кое ќе може да се носи рамо до рамо со оваа врвна продукција.

И токму тоа го стори и бразилската Глобо. Водејќи се од уникатноста на “Играта на тронови”, реши да создаде серија која во центарот на случувањата ќе ги стави борбите на кралствата и интригите меѓу хероите.

Затоа, бидете подготвени за она што следува! Бидете подготвени за новата “Game of thrones”!

Бидете подготвени за “Две кралства” – ексклузивно на Сител!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Младиот турски актер вака се грижи за својот физички изглед

Харизматичниот турски актер, Екин Мерт Дајмаз, на македонската јавност и е познат по неговите исклучителни …

error: Содржината е заштитена!