Почетна / Телевизија / Видео | Започнува нова сезона на „Во центар“, недела на Алфа

Видео | Започнува нова сезона на „Во центар“, недела на Алфа

Најгледаната содржина на Алфа телевизија за минатата сезона продолжува и оваа сезона во стандардниот термин, недела во 22 часот, веднаш по новото реално шоу “Задруга”. Што подготвува Васко Ефтов во новата сезона? Референдумот, следните потези на власта и опозицијата, многу неоткриени факти и многу атрактивни гости се дел од сензационалните дебати – секоја недела на Алфа телевизија. Следете “Во центар” :

" Во Центар " со Васко Ефтов во недела 22:00 часот на Алфа

" Во Центар " со Васко Ефтов во недела 22:00 часот на Алфа

Posted by Alfa Televizija on Friday, 12 October 2018

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Телма стана членка на глобалната асоцијација на приватни радиодифузери

Денеска во Луксембург заврши 30-то Генерално Собрание на ENEX (European News Exchange), водечката светска асоцијација …

error: Содржината е заштитена!