Почетна / Телевизија / „КОД“ истражува – дали бомбите на СЈО ќе престанат да пукаат?

„КОД“ истражува – дали бомбите на СЈО ќе престанат да пукаат?

Политичарите сакаат да ги остават бомбите на СЈО без експлозија во судница. Омерта во политичките редови- кој пратеник ја дал идејата за забрана.Чауш, Палевски, Монструм, Попис – многу случаи за украдени бомби. За неслушнати во јавност снимени телефонски разговори. Никој не знае дали има бомби на црниот пазар. Денеска, 20 јануари, “Код” ви открива како настанаа бомбите во 5-тата управа на СЈО со молк . Недела, 19.15 часот, следиме “Код” со Снежана Лупевска Созен на Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со поддршка до Канал 5 и осуда на говорот на омраза

ТВ Пакет со поддршка за телевизија Канал 5 која последниот период е мета на оркестирано …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!