Почетна / МК Сцена / На чекор до гига спектаклот – на 1 јули одиме на концерт на Каролина

На чекор до гига спектаклот – на 1 јули одиме на концерт на Каролина

Најголемиот настан летово е на чекор од нас. 1 јули, Стадион АРМ – мега спектакл на македонскиот супербренд. Време на квалитет, време на елита, време на вистинска забава со македонска музика.

Не пропуштајте и Вие да сте дел од она за кое секогаш мечтаеме и она на кое секогаш со задоволство присуствуваме. Да ги запееме сите заедно најголемите хитови на кој друг, ако не – Каролина Гочева.

Набавете ги вашите влезници за концертот на некое од продажните места на Авалон низ Македонија или онлајн на avalon.mk.

Македонската музика заслужува поддршка! Македонската дива го заслужува тоа!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јасмин Алиевски со порака до публиката: „Па како буде…“

Младиот пејач Јасмин Алиевски од Скопје неодамна промовираше ново музичко парче. Станува збор за рефрен …

error: Содржината е заштитена!