Почетна / Телевизија / Млад комичар и дизајнерка се гости во недела во „Улица Македонија“

Млад комичар и дизајнерка се гости во недела во „Улица Македонија“

Oваа недела (24 март) во забавното ток шоу “Улица Македонија” гости на Бојана Скендеровски ќе бидат младите таленти Бојан Велковски и Ива Спасовска. Што ќе кажат актерот и стенд ап комичр Велковски, како и дизајнерката Спасовска, гледаме оваа недела на Алфа телевизија во 16.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интервју со Владимир Кличко во централните вести на Канал 5

Денес (29. април) во Вестите во 18 часот на Канал 5 гледајте ексклузивно интервју со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!