Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од понеделник 17.11.2014 #СтудентскиМарш

Најдобрите македонски твитови од понеделник 17.11.2014 #СтудентскиМарш

 

Најдобрите твитови од 17.11.2014  

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!