Почетна / Серии / Милош Биковиќ во руско српската серија „Хотел Белград“ на Телма
3, 4 и 5 јануари во 20.30 часот на Телма телевизија

Милош Биковиќ во руско српската серија „Хотел Белград“ на Телма

Во една убава романтична ситуација … на сопственикот на еден елитен руски хотел во срцето на Москва, ќе му се случи нешто неочекувано. Милан Биковиќ, нашиот иден јунак во улогата на Паша му се случува да добие хотел. Овој пат во Белград. Од овде почнува оваа руска – српска авантура.

Хедонист, љубител на убави девојки, не знае дека неговата неволја допрва и сериозно ќе биде наплатена. Да биде бељата поголема … треба да ја земе за сопруга разгалената ќерка на мафијашот.

Но, во Белград доаѓа неговата руска љубов … Дали, ќе бидат заедно или не, дали маестралниот, Срѓан Тодоровиќ како слепиот дедо на Паша ќе им ја даде вистинска насока?

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Историската трилер серија „Вашингтонски шпиони“ на Телма во 22:15 часот

Врз основа на вистински настани, серијата ја раскажува приказната за раѓањето на модерната шпионажа за …

error: Содржината е заштитена!