Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Новогодишен дочек на Сител со песни и игра во мерак меаната

Новогодишен дочек на Сител со песни и игра во мерак меаната

Забава за сите генерации со многу музика, смеа и песни од кои се разнежнува душата и се будат сите сетила.

Станете од фотељите и размрдајте ги колковите додека сите заедно го очекуваме големиот влез во новата 2024-та година.

Започнете го денот со насмевка и љубов, а завршете го со зарипнати грла и уморни тела од игра и песна заедно со Сител и фолк ѕвездите кои ќе ве забавуваат до долго во ноќта.

И оваа година, најлудата новогодишна програма е само на Сител со 100% песна, 100% мераци и 100% игра.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Злате Мехмедовиќ: Кога жена е во ПМС, мажот треба да си пие апчиња!

Дали балканските мажи излегуваат од мода, а нивното место го заземааат современите мажи? Вечна дилема …

error: Содржината е заштитена!