Почетна / Сапуници / Конечно и на задоволство на сите – се враќа вашето „Забрането јаболко“

Конечно и на задоволство на сите – се враќа вашето „Забрането јаболко“

И конечно дојде тој ден. По малку подолга пауза, вашето најомилено “Забрането јаболко” се враќа на малите екрани.

Нова сезона од луксузната посластица со која уживавте во најтешките карантински ноќи. Многу наскоро на Канал 5 следуваат тие кои со нетрпение ги очекувавте.

Божествената Ендер и симпатичната Јилдиз во нови, уште повозбудливи епизоди кои ќе ве насмеат, натажат и несомено ќе ви го разубават денот.

Бидете подготвени! На задоволство на сите, на фреквенцијата на Канал 5 се враќа “Забрането јаболко”. Гламурот повторно е на сцена!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мексиканската теленовела „Ако нè остават” репризно на Телма

“Ако нè остават” премиерно прикажана на Телма пред неколку месеци, а сега повторно на програмата …

error: Содржината е заштитена!