Почетна / Телевизија / Видео | Се предомисли откако увиде дека дава изјава за Телма

Видео | Се предомисли откако увиде дека дава изјава за Телма

 

Граѓанин ја прекина изјавата откако дозна за која ТВ се работи

 

Неспорно е дека граѓаните на Македонија се поделени во однос на политичките ставови и моменталната политичка ситуација во нашата земја. Протести, платформи, коалиции… се изнаслушавме овие месеци сѐ и сешто.

 

 

Граѓаните дури се пристрастни кон телевизиите. Па така на протестот на иницијативата “За заедничка Македонија”, имаше присутни на кои не им беше драго што екипа од Телма е таму. Погледнете за што се работи :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Овие филмови се на репертоарот на Телма од 6. до 13. февруари 2021

ПРОГРАМСКА ШЕМА НА ТЕЛМА ТВ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 06.02 2021 – 12.02 2021 САБОТА Телма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!