Почетна / МК Сцена / Дамите од македонската естрада со Божиќни честитки

Дамите од македонската естрада со Божиќни честитки

 

Вака македонските пејачки го честитаа Божиќ

 

 

Македонските јавни личности на своите ФБ профили го честитаа Христовото раѓање – Божиќ. Какви честитки упатија до нивните пријатели и фанови погледнете во продолжение :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | “Безобразно “, летна и жешка авантура на Роберт и Дејан

Со потенцијал за вистинско летно музичко освежување на нашата мкд сцена , песната “Безобразно” конечно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!