Почетна / Филм / Џоди Фостер е „Бестрашна“ во психолошкиот трилер на МРТ 1

Џоди Фостер е „Бестрашна“ во психолошкиот трилер на МРТ 1

📅 четврток, 3 ноември 2022
⏰ 23:00 – Бестрашна

На радиоводителката од Њујорк, Ерика Бејн животот сосема ќе ѝ се смени, по бруталниот напад во кој е тешко ранета, а нејзиниот свршеник е убиен. Таа нема капацитет да ја надмине трагедијата и почнува навечер да талка по улиците за да ги пронајде виновниците.

Нејзината потрага по правдата го привлекува вниманието на јавноста и целиот град станува опседнат со нејзините анонимни акции. Пиштолот што таа го зема в раце станува нејзина реалност во намерата да се заштити од невидливиот непријател.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!