Почетна / Филм / Џони Деп и Шарлиз Терон во американски СФ во среда на МРТ 1

Џони Деп и Шарлиз Терон во американски СФ во среда на МРТ 1

📅 среда, 2 ноември 2022
⏰ 00:30 – Жената на астронаутот

Спенсер Армакост е член на новата мисија на Спеј Шатл. Стравовите на неговата сопруга Џилијан се остваруваат кога таа дознава за незгодата на леталото, која ги загрозила животите на Спенсер и неговиот колега Стрек. Бидејќи сопругот успешно се опоравува од таа кратка несвестица, Џилијан мисли дека сепак имале среќа.

Наскоро Стрек умира од мистериозен мозочен удар, а Спенсер почнува необично да се однесува. Тогаш Џилијан започнува да се сомнева, а нејзините сомнежи стануваат реални кога сфаќа дека Спенсер сака нешто од неа.. нивното неродено дете. Можеби во телото на Спенсер постои вонземјанин!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ексклузивно на МТВ 1 телевизиска премиера на „Кајмак“

Најновиот филм на Милчо Манчевски „Кајмак“ оваа недела ќе се емитува на Првиот канал на …

error: Содржината е заштитена!