Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Интервју со Саша Поповиќ по победата на Славица во „Гранд“

Интервју со Саша Поповиќ по победата на Славица во „Гранд“

И овој пат Ексклузив го задржува епитетот „екслузивитет” токму со најновото актуелно издание посветено на најпопуларното шоу на овие простори „Ѕвездите на Гранд”, по победата на нашата Славица Ангелова пред објективот на камерата имаа можност да разговараат со телевизискиот ас Саша Поповиќ и менторот на нашата Славица, еден од главните виновници за вистинското шоу во студиото на Grand Ѓорѓе Давид.

Саша ги откри големите новитети кои не очекуваат од есен во најгледаното шоу на балканот, сосема нов концепт, но и нов визуелен идентитет.

По повод аудициите кое се одржаа во Скопје на почетокот на овој месец, Саша откри и колкав потенцијал има и дали нависстина од Македонија може да се создаваат „ѕвезди на Гранд”.

Како бонус интервју во истата емисија говореше и Ѓорѓе Давид, кој беше ментор на нашата победничка Славица. За неговиот суров но искрен пристап кон своите кандидати, но и за тоа што навистина се случува во таканаречениот „телевизиски циркуз” гледајте во продолжение.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со емисија за здравје по теркот на оние на Телма, ТВ 24 …

Пред околу петнаесетина години, Канал 5 телевизија започна со емитување на емисија за здравје, во …

error: Содржината е заштитена!