Почетна / Забава / Скопје ќе гори! Авалон продукција го најави Skopje calling 2023

Скопје ќе гори! Авалон продукција го најави Skopje calling 2023

Можеби нема љубов по клубови и улици, но на 7 јули на Стадион на АРМ ќе ја има во неограничена количина… за сите генерации на урбана публика во Македонија. Авалон Продукција ви ја претставува ултимативната музичка фрка ова лето во Скопје: SKOPJE CALLING 2023!

NINA KRAVIZ,LAIBACH,KONSTRAKTA & ZEMLJA GRUVA,BUČ KESIDI,NIPPLEPEOPLE,
ALL IN ОNLY ONE NIGHT!
07 ЈУЛИ
СТАДИОН НА АРМ,
СКОПЈЕ

Време е за квалитетна забава во Скопје во оваа чудна година и уште почудно лето кое доаѓа.
Влезниците се во продажбаонлајн на ticketx.mk и ширум продажната мрежа на Авалон низ Македонија по супер популарни цени за ваков квалитетен едновечерен настан, по следните категории:
Партер – 1.500 денари
Фан пит – 2.000 денари
ВИП – резервации на [email protected]

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Запознајте ја синооката убавица која мамеше воздишки на „Ѕвездите на Гранд“, а сега промовира нова песна на македонски јазик

Таа е харизматична, нежна но истовремено и енергично-дива, синоока убавица..Запознајте ја Каролин Велковски, 26 годишната …

error: Содржината е заштитена!