Почетна / Телевизија / Мартија со „How deep is your love“ ги разигра сите во „Ѕвездички“

Мартија со „How deep is your love“ ги разигра сите во „Ѕвездички“

 

Подготвена за светска кариера – се согласи жирито на Ѕвездички

 

Во најновото издание на хит шоуто “Пинк ѕвездички”, Македонката Мартија од Куманово повторно ги освои гласовите на жирито и се пласираше во четвртиот круг.

 

 

Таа го изведе хитот “How deep is your love” и со ваквиот потег да отпее поинаква и забавна песна, ги разигра членовите на жирито. Сите од жирито се согласија дека девојчето е родена за да биде на светска сцена и да има светска кариера. Нејзиниот настап ви го приложуваме во продолжение, а истиот на телевизија Сител заедно со коментарите на жирито, ќе го гледате следната недела на 13 декември во 21 часот.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!