Почетна / Uncategorized / Фото | Трагедија во „Ангели“ – пoчина Сонѓул пред самото финале

Фото | Трагедија во „Ангели“ – пoчина Сонѓул пред самото финале

Страшна трагедија во финалните епизоди на вашата омилена турска серија. Страшен завршеток за една од ангелите. Страшна болка во срцата на девојките и солзи во очите на гледачите.

Почина Сонѓул во неочекуваната сообраќајна несреќа која им се случи на ангелите. Следува ли казна за другите ангели за она што го криеја долго време?

Или пак конечно доаѓа светло на крајот од тунелот за најнапатените девојки од светот на сериите?

Бидете со Сител и проследете ја финалната епизода од “Ангели” во петок во 22.40 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се разведе Мехди од турската серија на Сител, „Мојот дом“

Познатиот турски актер Ибрахим Челиккол се разведе. Ѕвездата на Ифет, Татко и синови, Специјалци, Црно …

error: Содржината е заштитена!