Почетна / Сапуници / По „Ангели“, на Сител започнува спортската животна драма „Шампион“
Tурска потресна драма, правена по мотиви од познатиот биографски филм "The Pursuit of happyness"

По „Ангели“, на Сител започнува спортската животна драма „Шампион“

Наскоро… кога битката за височините ќе се претвори во битка за највредното, тогаш играта станува повеќе од игра и повеќе од желба за победа.

Животна приказна за еден спортист, заплеткан во јажињата на рингот. Рингот наречен живот.

Наскоро, спортската животна драма “Шампион” само на Сител.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се разведе Мехди од турската серија на Сител, „Мојот дом“

Познатиот турски актер Ибрахим Челиккол се разведе. Ѕвездата на Ифет, Татко и синови, Специјалци, Црно …

error: Содржината е заштитена!