Почетна / Сапуници / Фото | Под маски и со визири, продолжува снимање на индиски серии

Фото | Под маски и со визири, продолжува снимање на индиски серии

За индиските бескрајни сапуници нема зима. Во најголем ек на пандемијата во Индија, актерите и целиот тим се приморани да снимаат. Снимањата се одвиваат секојдневно под заштитни протоколи за снимање, но она што е особено интересно е што и за време на снимањата, актерите користат заштитни маски и визири.

Па така, ако Бандини сака да ја бакне малечката невеста, таа ќе мора да го спушти визирот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Многумина ја споредија со „Имотот на дамата“ – „Горка земја“ на Сител

Тој нарача пред година цела нежен прстен филигран Таа накити од коприна бела фустан навезан …

error: Содржината е заштитена!