Почетна / ФОТО / Фото | Бали Бег и Неџла со новогодишна честитка до фановите

Фото | Бали Бег и Неџла со новогодишна честитка до фановите

Најпопуларниот турски актерски пар со новогодишна фотографија ја честита новата година на своите фанови.

За Бурак Озџевит и Фахрије Евџен, минатава година беше една од најсреќните затоа што го добија синчето кое денес е нивна најголема среќа.

Актерот од “Величествениот” и “Карасевда” важи за еден од најубавите актери не само во Турција, туку и во светот, кој стекна огромна популарност благодарение на неговите улоги.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!