Почетна / ФОТО / Фото | Бали Бег и Неџла со новогодишна честитка до фановите

Фото | Бали Бег и Неџла со новогодишна честитка до фановите

Најпопуларниот турски актерски пар со новогодишна фотографија ја честита новата година на своите фанови.

За Бурак Озџевит и Фахрије Евџен, минатава година беше една од најсреќните затоа што го добија синчето кое денес е нивна најголема среќа.

Актерот од “Величествениот” и “Карасевда” важи за еден од најубавите актери не само во Турција, туку и во светот, кој стекна огромна популарност благодарение на неговите улоги.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Вака изгледа водителот Стефан кога ќе се соблече

Најзгодниот македонски водител со жешки фотографии од летниот одмор. Стефан Лазаров е познат за македонската …

error: Содржината е заштитена!