Почетна / Забава / Видео | Данскиот EDM DJ Martin Jensen на Ohrid Calling 2019 !

Видео | Данскиот EDM DJ Martin Jensen на Ohrid Calling 2019 !

Со повеќе од 100 Милиони прегледи на Youtube и неговата специјалност да продуцира само хитови, ви го презентираме данскиот EDM DJ Martin Jensen. Тој ќе им се придружи на Robin Schulz, Sunnery James & Ryan Marchiano, Bruno Martini и Cyrillic na четвртиот ден од Ohrid Calling!

MARTIN JENSEN // 4 August // Ohrid Calling 2019

MARTIN JENSEN 🔥Со повеќе од 100 Милиони прегледи на Youtube и неговата специјалност да продуцира само хитови, ви го презентираме данскиот EDM DJ Martin Jensen.Тој ќе им се придружи на Robin Schulz, Sunnery James & Ryan Marchiano, Bruno Martini и Cyrillic na четвртиот ден од Ohrid Calling!-Билетите се достапни на www.avalon.mk и продажната мрежа на Авалон низ Македонија.

Gepostet von Avalon Produkcija am Samstag, 29. Juni 2019

 

Билетите се достапни на www.avalon.mk и продажната мрежа на Авалон низ Македонија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Корејците со маестрална изведба на евровизиската „Молитва“

Секој петок навечер, во Јужна Кореја се емитува музичкото шоу “Фантомски пејач” во кое главно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!