Почетна / Сапуници / Брачни игри | Ве запознаваме со Серген од новата хит серија

Брачни игри | Ве запознаваме со Серген од новата хит серија

Серген Гунај е успешен бранител. Тој е добар татко, особено е приврзан за своите деца. На универзитет ја запознава Азра и почнува да флертува со неа. Се чини дека тие се идеална деловна и семејна двојка.

Серген е исклучително заштитнички настроен кон семејството што тој и Азра го создаle. Тој е горд на своето семејство. Но, притисокот од воспитувањето на децата, стареењето и професионалниот живот ќе го стават нивниот брак на тест.

Иако Серген очигледно е посветен на својата сопруга, тој не може да се воздржи од повремени врски со други жени. Кога Азра ќе дознае за неговото неверство, Серген ќе направи сѐ за да го задржи семејството заедно.

Од понеделник до петок на Сител, следете ја приказната за Серген во “Брачни игри”. Современа драма во 19.50 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Брачни игри | Ве запознаваме со Санем од новата хит серија

Санем е адвокатка во адвокатската канцеларија на нејзиното семејство, но тоа е единственото нешто што …

error: Содржината е заштитена!