Почетна / Филм / Боречките вештини на Стивен Сигал во „Исцрпување“ на Сител

Боречките вештини на Стивен Сигал во „Исцрпување“ на Сител

Attrition (2018), последната мисија во сабота на Сител, по “Ѕвездите на Гранд”

Стивен Сигал во уште една невозможна мисија во сабота (11 мај) на Сител, по полноќ. Иако е решен да се тргне од своето минато, сепак патувањето во Тајланд ќе го примора да размисли уште еднаш за својата одлука.

Под умствениот притисок, тој се одлучува за уште една последна битка со што ќе ни ја прикаже ерозијата на традиционалните вредности и корупцијата на азиските воени вештини.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ексклузивно на МТВ 1 телевизиска премиера на „Кајмак“

Најновиот филм на Милчо Манчевски „Кајмак“ оваа недела ќе се емитува на Првиот канал на …

error: Содржината е заштитена!