Почетна / МК Сцена / Дали ги видовте јајцата на Боки 13?

Дали ги видовте јајцата на Боки 13?

 

Нашиот шоумен Боки 13 на својот Фејсбук профил се пофали дека прв пат вапцал јајца. Боки вели дека вистинското чувство е она кога со голи раце ги вапцате велигденските јајца.

 

 

Нека ни е за многу години празникот драги наши фанови!

 

 

 

Автор | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонски џез на Наша ТВ – концерт на Тао Трио на Прилеп џез викенд

Слушајте македонски џез на македонска телевизија. Концерт на Тао Трио на Прилеп Џез викенд 2013 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!