Почетна / Телевизија / Викенд будење на Телма со репризите на „0m+“ со Марија Атанасовска

Викенд будење на Телма со репризите на „0m+“ со Марија Атанасовска

 

За сите мајки и нивните искуства со доењето

 

Викендов на ТВ Телма ќе се емитуваат два репризни блока со овонеделните емисии на емисијата за деца и родители – 0m+.

 

 

Во сабота, со почеток во 8 часот, реприза на емисиите на тема: ,,Сезонски настинки” со д-р. Светлана Смугреска, ,,Температура кај бебе” со д-р. Денис Ал Кхалили и ,,Родителска приказна” со Ребека и д-р Милан Ристески.

Во недела, пак, од 8:30 ќе можете да погледнете кои се најчестите проблеми при доењето. Водителката Марија Атанасовска разговараше со д-р. Марина Поп Лазарова и две мајки кои го споделија своето искуство со доењето.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Репризи на народни приказни пополнуваат термини на Алфа

Вести, политички емисии и дебати. Во тоа се состои во главно програмата на телевизија Алфа. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!