Почетна / Филм / 21 април, недела на Телма – акциониот трилер „Миља 22“

21 април, недела на Телма – акциониот трилер „Миља 22“

Џејмс Силва (Валберг) е оперативец на најпочитуваната и погрешно разбрана единица на ЦИА. Со помош на таен тим командоси, Силва мора да обезбеди и да пренесе на безбедна локација цел што има информации од витално значење за сечиј живот. Дали ќе успее во својот план? Кого ќе го жртвува за да успее? Шпионските игри се немилосрдни во “Мила 22”, филм на Телма на 21 април 2024 во 22.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Среда на ТВ 24 – уругвајската необична драма „Свет без бои“

среда (22 мај 2024) – 22.30 часот, телевизија 24 Девојчето Ана има способност да гледа …

error: Содржината е заштитена!