Почетна / МК Сцена / Фото | Што слуша Елена Ристеска додека вози на врнежливо време

Фото | Што слуша Елена Ристеска додека вози на врнежливо време

 

Ех, што ми беше срцето живо, ех што си имав со него живот

 

Популарната македонска пејачка Елена Ристеска е една од најактивните на социјалните мрежи. За сите нови фотосесии и патувања можеме да дознаеме токму преку интернет мрежите на кои е активна Елена. Па дури и за секојдневните нејзини активности.

 

 

Па така, додека вози на врнежливо време, Елена си ја слуша муиката на нејзината другарка Каролина. Хит баладата “Кој да ми запее” од претпоследниот албум на Гочева денес беше на репертоар на Ристеска во кола.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Ќе те сакам“, нова песна со спот на „Либеро бенд“

Интересен  проект, составен од неколку поврзани песни и видеа, летово најавија момците од „Либеро бенд“. …