Почетна / Телевизија / Гледачка на „Утринска“: Нешто не е во ред штом на нас две не ни се јавиле

Гледачка на „Утринска“: Нешто не е во ред штом на нас две не ни се јавиле

 

“Моето размислување е цртан филм и чаооо”

 

На домаќинките и пензионерите очигледно омилена програма им се утринските контактни емисии, кои се емитуваат на повеќе телевизии.

 

 

Па така, во една од последните емисии на утринската емисија на Сител се јави гледачка, револтирана од тоа што не и се јавиле за политичките анкети. Според неа, нешто не е во ред со тие анкети затоа што не им се јавиле веќе 10 години на неа и на водителката. Целото вклучување во “Ја сакам Македонија”, погледнете го од прилогот :

 

 

Ова телефонско вклучување во програмата не само што беше интересно за оние кои го погледнаа, туку и за водителката која сосема трезвено ги прифаќа сите утрински јавувања.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Три месеци гратис MOVE со дел од понудите на www.akcija24.mk

MOVE е дел од атрактивните понуди на www.akcija24.mk, еден од пионерите на онлајн-трговијата во Македонија. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!