Почетна / Телевизија / Огнен до гледач на 24 Вести : „Вие сакате да го слушнете мојот глас“

Огнен до гледач на 24 Вести : „Вие сакате да го слушнете мојот глас“

 

Огнен до гледач : “Вие можеби чувствувате љубов и кон мене, не знам”

 

 

Во контактната емисија на ТВ 24 “Мој термин – Очи в очи” се јави гледач кој упати порака до ТВ 24 и Телма, прозивајќи ги дека не треба да земаат изјави од граѓаните на Македонија. На тоа, Огнен со саркастична реплика и исклучување. Погледнете за што се работи :

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа и ОМД ќе отвораат телевизиско студио во Вашингтон

Алфа телевизија и Обединетата македонска дијаспора потпишаа меморандум за отворање на телевизиско студио во Вашингтон, …

error: Содржината е заштитена!