Почетна / Серии / Ѕвездите од „Беверли Хилс“ по 13 години

Ѕвездите од „Беверли Хилс“ по 13 години

Серијата „Беверли Хилс“ во деведесетите години беше една од најпопуларните серии, а гледачите ширум планетата со нетрпение ја очекуваа секоја нова епизода.

 

 

Ликовите од серијата, Кели, Брендон и Дилан беа идоли на многу тинејџери ширум светот. Ѕвездите последен пат беа заедно во 1999-та година кога беше емитувана последната петта сезона од популарната приказна. Од тогаш поминаа 13 години, а изгледот на актерите е значително променет.

Популарната телевизиска тројка денес изгледа вака. На фотографијата е 42-годишниот Jason Pristley, 40-годишната Jennie Garth и 45-годишниот Luke Perry.

 

 

„Јас и некои момци што можеби ќе ги препознаете“, напиша Jennie на фотографијата што ја објави на Твитер.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!