Почетна / Серии / Јасмин од „Ангели“ е новата секс бомба

Јасмин од „Ангели“ е новата секс бомба

 

Во пресрет на четвртата сезона од мегапопуларната тинејџерска серија „Ангели“, ви ја претставуваме новата секс бомба која се прослави благодарение на фантастичната приказна што го освои светот. Таа е Марија Еухениа Суарез за нас позната како Јасмин.

 

 

Покрај тоа што е актерка Еухенија се занимава и со пеење, секако таа е дел од музичката група „Teen Angels“ што беше создадена заради потребите на серијата, а добро и оди и како модел. Во Аргентина важи за една од најсексипилните девојки и токму поради тоа е заштитно лице на повеќе модни агенции. Во продолжение уживајте во нејзиниот најголем хит каде пее за циганската љубов, а тука е и жешката фотосесија.

 

 

{gallery}102012/jasmin-angeli{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Волшебните авантури на „Поп Пикси“ за топли викенд утра на Сител

Нова цртана магична серија, направена по примерот на познатите Винкс следува оваа зима во студените …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!